Reklam

Neden Summitbook' ta reklam?

Biz, binlerce aktif dağcı üyesi ve yine binlerce zirve defteri kaydıyla, dağcılık ve doğa sporlarına yönelik faaliyet gösteren bir dağcılık portalıyız.

Summitbook´ un üyelik profiline bakıldığında tamamına yakın kısmı dağcılardan veya dağcılık sporuyla uğraşan kişilerden oluşmakta ve bu sporcularca yapılan her dağ faaliyeti sonrasında yaptıkları zirvelerle ilgili detaylar, raporlar ve fotoğraflar sistemimiz üzerinden paylaşılmaktadır.

Bu nedenle eğer dağcılık ve doğa sporlarına yönelik ürün veya hizmet satışı gerçekleştiriyorsanız, vereceğiniz reklamların sizin için önemli bir fırsat olacağını düşünüyoruz.

Sistemimiz üzerinden 2 farklı şekilde reklam çalışması yapabilirsiniz;

  • Banner reklam : Sitemizin yoğun kullanılan sayfalarına banner reklam verebilirsiniz. Bu sayede site içerisinde gezen kullanıcılarımızdan geri dönüş sağlayabilirsiniz.
  • Mailing reklam : Haftalık bültenlerimizde ürün ve hizmetlerinize yönelik küçük bannerlarla reklam verebilirsiniz. Bu sayede tüm kullanıcılarımıza direk ulaşabilirsiniz.

Bu kapsamda reklam çalışmalarımızla ilgili daha detaylı bilgi için İLETİŞİM bölümümüzden temasa geçebileceğiniz bilgisiyle, iyi günler dileriz.

Saygılarımızla,


Summitbook Proje Ekibi