Dağcılık kulüp veya toplulukları için nasıl sayfa oluşturabilirim?

Dağcılık kulüp veya topluluklarına yönelik sayfa oluşturmak için "Sayfa Oluştur" butonunu tıklayarak sayfa kayıt ekranımıza giriş yapmanız gerekmektedir. Burada sayfa türü seçeneğini "Dağcılık Kulüpleri/Organizasyonları" olarak belirlemenizin ardından sizden istenen tüm bilgileri doldurarak sayfa açılışınızı yapabilirsiniz.

Sayfa logosu ekleme

Sayfa kayıt işleminizi tamamladıktan sonra, logo ekleme sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan kulüp veya topluluğunuza ait logoyu yüklemenizin ardından, sayfa logonuzu tanımlamış olacaksınız.

Yükleyeceğiniz fotoğrafın seçim kutusu içinde görünmemesi ya da yüklemenizin ardından ekrana yansımaması durumunda, cihazınızdaki yazılımın güncel olmaması ya da eski nesil olması sebebiyle farklı bir cihazdan yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu durum sistemimizdeki tüm fotoğraf kayıt ekranlarında geçerli olduğu için, yeni nesil bir cihazla işlem yapmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Sayfa kapak fotoğrafı ekleme

Sayfa logonuzu yükledikten sonra, kapak fotoğrafı yükleme sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan kulüp veya topluluğunuza ait bir resmi yüklemenizin ardından, hem kapak fotoğrafınızı tanımlamış hem de sayfanızı onaya göndermiş olacaksınız.

Kapak fotoğrafınız sistemimizde sürekli ön planda olacağı için, kulübünüz veya topluluğunuza ait bir flama ile çekilmiş resmin daha etkili olacağını hatırlatmak istiyoruz.

Örnek kulüp veya topluluk sayfası

Sayfanızla ilgili tüm tanımlama işlemleri yapıldıktan sonra, sistemimiz üzerindeki sayfa yönetim ekranınız aşağıdaki gibi görüntülenecektir.

Uyarı :

İşleyişimiz gereği, sadece dağcılık ve doğa sporlarına yönelik faaliyet gösteren kulüp veya topluluklara ait sayfalar onaylanmakta ve kullanıma açılmaktadır.