Dağcılık malzemesi satıcısıyım, nasıl sayfa oluşturabilirim?

Dağcılık malzemesi satıcılarına yönelik sayfa oluşturmak için "Sayfa Oluştur" butonunu tıklayarak sayfa kayıt ekranımıza giriş yapmanız gerekmektedir. Burada sayfa türü seçeneğini "Dağcılık Malzemesi Satış Firmaları" olarak belirlemenizin ardından sizden istenen tüm bilgileri doldurarak sayfa açılışınızı yapabilirsiniz.

Firma sayfaları, ürün sergilemeye yönelik tasarlandığı için sistem onayımızın ardından toplamda 8 kategori altında ürün ekleme işlemine başlayabilirsiniz.

Sayfa logosu ekleme

Sayfa kayıt işleminizi tamamladıktan sonra, logo ekleme sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan firmanıza ait logoyu yüklemenizin ardından, sayfa logonuzu tanımlamış olacaksınız.

Yükleyeceğiniz fotoğrafın seçim kutusu içinde görünmemesi ya da yüklemenizin ardından ekrana yansımaması durumunda, cihazınızdaki yazılımın güncel olmaması ya da eski nesil olması sebebiyle farklı bir cihazdan yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu durum sistemimizdeki tüm fotoğraf kayıt ekranlarında geçerli olduğu için, yeni nesil bir cihazla işlem yapmanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Sayfa kapak fotoğrafı ekleme

Sayfa logonuzu yükledikten sonra, kapak fotoğrafı yükleme sayfamıza yönlendirileceksiniz. Buradan firmanıza ait bir resmi yüklemenizin ardından, hem kapak fotoğrafınızı tanımlamış hem de sayfanızı onaya göndermiş olacaksınız.

Kapak fotoğrafınız sistemimizde sürekli ön planda olacağı için, firmanıza ait bir tabela veya flama ile çekilmiş resmin daha etkili olacağını hatırlatmak istiyoruz.

Uyarı :

İşleyişimiz gereği, sadece dağcılık malzemesi satıcılarına ait sayfalar onaylanmakta ve kullanıma açılmaktadır.